Poszukujamy pracowników! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Koordynator Sieci Sklepów Własnych

 Zatrudnimy

Koordynatora Sieci Sklepów Własnych

Miejsce pracy: Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • Realizowanie polityki sprzedażowej firmy
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów
  • Nadzorowanie prac oraz skuteczne motywowanie podległego zespołu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wdrażanie programów promocyjnych
  • Nadzór nad sklepami w woj. wielkopolskim

Wymagania:

  • Znajomość branży mięsnej – mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy :

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Jeżeli :

jesteś dyspozycyjny (a), potrafisz nawiązywać i budować relacje, jesteś osobą godną zaufania

to prześlij nam swoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny na adres:

Kontakt

Agro-Handel Sp. z o.o.
Mościszki 18
64-010 Krzywiń
NIP:698-000-54-74

Tel. 65-5174150
Fax. 65-5174153

Wyróżnienia

brylant 2018

gepard biznesu 2017